polepšenie !?

Autor: Paula Daubner | 8.10.2014 o 8:27 | Karma článku: 2,04 | Prečítané:  389x

Pokračovanie článku to naozaj ??? a článku domov  (už len jeden alebo dva články a odhalím koho životná cesta je v článkoch...)

Chodila na tri základné školy, z každej ju totiž to vyhodili kôli problémom so správaním. Za roky, v nie najlepšom domácom prostredí si v sebe vybudovala zlosť a vzdor, ktorý si konpenzovala na spolužiakoch a učiteľoch. 
Raz sa ju snažila učiteľka na prvom stupni napomenúť za neslušné správanie, vyrušovanie a nepripravenosť a namiesto utiahnutého žiačika mala strohú odpoveď o jej nespravodlivosti a pochybnosti o výške jej IQ . Iný krát jej učiteľka hovorila o tom že je podstatne vyžšia od svojich rovesníkov a že by mala byť príkladom slušného správania, on dievča to poňalo úplne inak a začala na učiteľku vykrikovať že nevadí ze je vyžšia a nech je láskavo ticho keďže vyzerá ako žirafa. Tiež ju vedeli vytočiť spolužiaci a keď sa jej niečo nepáčilo, s úsmevom na perách niekoho strkla, kopla, buchnátovala. Na každej zo základných škôl si vybudovala "rešpekt" a každý sa jej bál. 
Z prvej školy ju preradili lebo kazila reputáciu svojej staršej sestre, cez prázdniny sa na sídlisku spoznala so svojou budúcou spolužiačkou v novej škole a ona spolužiačku naučila fajčiť a spolužiačka ju zoznámila s alkoholom. Bolo to pred piatym ročníkom základnej školy. Tri roky na tejto škole vydržala s odretými ušami. Jedného dňa si zavolali jej mamu a povedali, že kôli zlému prospechu, vulgárnosti, šikanovaniu mladších alebo staršých, záškoláctvu jej dávaju trojku zo správania. Šikovná mama to so školou dohodla tak že ju preloží na inú školu že nach jej trojku nedávajú. Aj sa tak stalo. Do osmeho ročníka išla opäť do nového prostredia ale k zmene nedošlo skôr naopak, zlý prospech pokračoval, záškoláctvo sa stupňovalo a k cigaretám a občastnému alkoholu sa pridala "mariška" pred alebo po škole pár výtržností na sídlisku a samozrejme bola "vodcom" tej najhoršej skupiny zo školy. V deviatom ročníku prišla skúška zvaná monitoring, vtedy to bol druhý či tretí rok čo takéto skúšanie deviatakov existovalo a i preto na to každý kládol veľký dôraz. Ona však nie a iba zázrakom a pomoci snáď úplne každého to zvládla. 
Po monitore prišlo rozhodovanie kam na strednú školu...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

ŠPORT

Tím Velez-Zuzulovej je sklamaný, Slovenská lyžiarska asociácia o ňu nejaví záujem

Slovenská lyžiarka už má za sebou úspešnú operáciu.


Už ste čítali?